Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista rozwiązań SharePoint

Nigel Frank International

Podkarpackie

236 dni temu

Nigel Frank International jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych światowych firm działających w obszarze technologii Microsoft.

Nr ref.: MM 08/11/2017

Opis stanowiska:

  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem dla systemów informatycznych
  • Definicja procesu, tworzenie specyfikacji funkcjonalnych
  • Bieżąca współpraca z programistami w celu koordynacji wdrożeń oraz eliminowania usterek w istniejącym oprogramowaniu
  • Zapewnianie wsparcia analitycznego dla klienta oraz zespołu programistycznego na etapach projektowania, programowania i testowania systemów informatycznych

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy z MS SharePoint (wersja 2010, wersja 2013, Office 365)
  • Zaawansowana znajomość Knowledge Management i Enterprise Content Management
  • Znajomość SQL, HTML 5.0, oraz podstawowych umiejętności programowania
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę dla polskich i zagranicznych klientów (możliwość wyjazdów za granicę dla chętnych)
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia, certyfikacje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Poznaj

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Poznaj stanowisko: Programista Sharepoint

Microsoft SharePoint jest platformą aplikacji webowych pozwalającą na zarządzanie i zabezpieczanie stron internetowych oraz różnego rodzaju plików i dokumentów importowanych pomiędzy serwerem a klientem. Programista Sharepoint jest osobą, która za pomocą języka .NET oraz umiejętności graficznych zajmuje się tworzeniem, modyfikacją i utrzymaniem odpowiedniego działania stron i portali stworzonych w oparciu o platformę ...
Programista Sharepoint Praca Programista Sharepoint

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1766)
Radom (68)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (21)