Spedytor / Dysponent na rynek polski

Zdemar Poland s.r.o.

Podlaskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2736483, z dnia 2019-11-12

Firma spedycyjna ZDEMAR Polska Sp. Z o.o. Sp. k.

poszukuje Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

U nas będziesz:

  • Dbać o naszych klientów i przewoźników, osobiście i telefonicznie kontaktować się z klientami, utrzymywać relacje biznesowe
  • Rozszerzać portfolio klientów i przewoźników
  • Tworzyć oferty (bezpośredni kontakt z klientami)
  • Monitorować rynek i odpowiadać na jego potrzeby

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej w kierunku logistyka/handel/pedagogika)
  • Znajomość języka czeskiego na poziomie komunikatywnym (dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego)
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Doświadczenie w logistyce i transporcie
  • Stałą pensję oraz bonusy zależne od wyników
  • Wiele benefitów – tradycyjnych (bony żywnościowe „stravenky”, ubezpieczenie) oraz dodatkowych (sick days, kursy językowe, imprezy firmowe)
  • Niezawodnych pomocnych kolegów
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurze w miejscowości Chabařovice obok Ústí nad Labem
  • Dofinansowanie mieszkania przez pierwsze 3 miesiące

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Na pytania odpowie: Mgr. Denisa Gaislerová, Dział Kadr

tel.: + 420 475 309 923, + 420 725 215 533

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Praca Spedytor