Spedytor międzynarodowy DMC 3.5 T

WISE INVESTMENTS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Podkarpackie

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 4455341, z dnia 2021-04-14

WISE INVESTMENTS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Transwise jest firmą zajmującą się wsparciem doradczym dedykowanym branży transportowej. Działamy na rynku od 2013 roku, dzięki naszej działalności – nasi partnerzy rozwinęli kilkadziesiąt dobrze prosperujących firm operujących w transporcie międzynarodowym do 3,5 t. Naszą kluczową wartością jest wspieranie sukcesu naszych klientów.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami.
  • Pozyskiwanie ładunków i organizowanie transportów do 3,5 t.
  • Bieżąca obsługa zleceń w zakresie transportu międzynarodowego do 3,5 t.
  • Codzienny kontakt z Klientami oraz Przewoźnikami.
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług transportowych.
  • Koordynowanie działań operacyjnych w związku z realizowanymi zleceniami transportowymi.

Wymagania

  • 1-2 letniego doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego.
  • Wymagana działalność lub chęć do jej założenia.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego/niemieckiego.
  • Znajomości rynku transportowego oraz giełd transportowych (Trans.eu, Timocom, Teleroute).
  • Komunikatywności oraz umiejętności współpracy zespołowej.
  • Rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych oraz analitycznych.
  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania długofalowych relacji z Klientami.
  • Utrzymania wysokiej jakości świadczonego zakresu usług.

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki w oparciu o przejrzysty i uczciwy system prowizyjny.
  • Stałą prowizję wypłacaną miesięcznie niezależnie od wygenerowanego przychodu.
  • Forma współpracy B2B.
  • Możliwość wykonywania pracy z domu (Home Office).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przeszkolonych przewoźników do długofalowej współpracy wraz z nowym samochodem przystosowanym do transportu międzynarodowego.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 20000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor