Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem [rekrutacja prowadzona online]

Professional Thermo Logistics Sp. z o.o

Chociw, okolice Rawy Mazowieckiej i Tomaszowa Mazowieckiego

69 dni temu

Jesteśmy jedną z prężnie rozwijających się firm istniejącą na rynku polskim od 2005 roku nagrodzoną Gazelą Biznesu. Działamy z pasją i zaangażowaniem, kładąc duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, optymalizację kosztów oraz uważne słuchanie naszych klientów. Zarządzamy łańcuchami dostaw dla producentów eksporterów i importerów wymagających specjalistycznych usług transportowo - magazynowych w temperaturze kontrolowanej z gwarancją profesjonalnego serwisu.

Nasza misja, wizja i wartości na stronie:

http://www.ptlogistics.eu/pl/misja-wizja-wartosci/

 

Zatrudnimy na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem [rekrutacja prowadzona online]
Miejsce pracy: Chociw, okolice Rawy Mazowieckiej i Tomaszowa Mazowieckiego
Do obowiązków na tym stanowisku należą:
 • prowadzenie pojazdów w ruchu krajowym i międzynarodowym
 • współpraca z kierowcami, organizowanie załadunków i rozładunków
 • profesjonalna obsługa klienta spedycyjnego poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń transportowych, przygotowywanie ofert, negocjowanie cen, rozliczanie transportu
 • terminowe i poprawne wprowadzanie zleceń do systemu operacyjnego
 • obsługa giełd transportowych oraz firmowego systemu transportowego
Wymagania:
 • minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora (mile widziane)
 • doświadczenie w prowadzeniu floty
 • znajomość pakietu Office (Word, Excel)
 • obowiązkowość, odpowiedzialność
Oferujemy:
 • pracę w stabilnej firmie
 • szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • pensję podstawową + premię regulaminową adekwatną do osiąganych wyników
 • niezbędne narzędzia pracy
Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.), zwanego dalej RODO, informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Professional Thermo Logistics Sp.z o.o z siedzibą w Chociwiu Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko kierowca kat C + E Podstawą przetwarzania danych osobowych przez Professional Thermo Logistics Sp.z o.o z siedzibą Chociwiu jest przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Professional Thermo Logistics Sp.z o.o z siedzibą w ChociwiuPani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Poznaj

Professional Thermo Logistics Sp. z o.o

Poznaj stanowisko: Spedytor 
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor