Sprzedawca

Klient portalu Praca.pl

Piekary Śląskie

979 dni temu

Ogłoszenie numer: 1583386, z dnia 2017-04-04

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Zapewnienie właściwej ekspozycji towaru.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Poznaj stanowisko: Sprzedawca
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca