Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Staż w Dziale technicznym

CIECH Cargo Sp.z o.o.

Inowrocław, Janikowo

2 dni temu

Grupa CIECH jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów dla spółki CIECH Cargo do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław, Janikowo

Oferujemy:
  • płatny staż na okres 3 miesięcy w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • poznanie procesów utrzymania i napraw, wymogów formalnych dotyczących eksploatacji taboru kolejowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych specjalistów.

Twoje zadania:
  • udział w tworzeniu dokumentacji naprawczej i eksploatacyjnej wagonów towarowych zgodnie z wymogami aktualnych przepisów
  • archiwizacja dokumentacji technicznej, eksploatacyjnej i naprawczej wagonów towarowych
  • obserwacja procesów naprawczych i utrzymaniowych taboru kolejowego
  • udział w uruchomieniu systemu zarządzania taborem kolejowym.
Wymagania:
  • status studenta  (III, IV lub V rok studiów) lub absolwenta, preferowane kierunki: elektromechaniczny, elektryczny, elektroniczny, transport, mechatronika, informatyka
  • podstawowa wiedza techniczna w zakresie budowy maszyn i pojazdów
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (75)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (273)
Toruń (199)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2265)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (235)