Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Stolarz meblowy

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A.

Dolnośląskie

34 dni temu

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Lyon, Francja

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko stolarz meblowy. Do obowiązków zatrudnionych będzie należało m. in. praca przy produkcji oraz montażu i składaniu mebli zgodnie z rysunkiem technicznym przeznaczonych do pojazdów kempingowych.

Wymagania:
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Oferujemy:
  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)

  • pensję na poziomie 2000€ na rękę za etat (164 h)

  • OPŁACONE zakwaterowanie

  • zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom

  • organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy

  • pracę długoterminową

  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny

  • TERMINOWE wynagrodzenie

  • wypłacamy ZALICZKI

Jeśli jesteś samodzielnym stolarzem, który posiada przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie, a dodatkowo swobodnie porozumiewasz się w języku francuskim lub angielskim – aplikuj już teraz!

Poznaj

Dlaczego warto?

Praca z POLAND WORKFORCE to szansa na legalne zatrudnienie w Polsce i za granicą.

Jesteśmy doświadczoną agencją pracy tymczasowej, już od 2005 roku z sukcesem rozwijamy swoją działalność. Oferujemy pracę w branżach: budowlanej, konstrukcyjnej, produkcyjnej, hotelarsko–gastronomicznej i przy obsłudze eventów. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1529.

Proces rekrutacji

KrokWyszukujemy najlepszego kandydata
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie w biurze
KrokSprawdzamy umiejętności w praktyce
KrokZatrudniamy najlepszego kandydata
Poznaj stanowisko: Stolarz
Stolarz jest rzemieślnikiem wykonującym produkty drewniane i usługi związane z obróbką, montażem, okuwaniem i naprawą elementów drewnianych. Osoba trudniąca się tą profesją, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, dobiera odpowiednie gatunki drewna do wytwarzania określonych mebli, elementów konstrukcji budowlanych, i temu podobnych, a także określa zalecany sposób ich konserwacji, lakierowania, czy ...
Praca Stolarz