Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Stolarz- operator strugarki 4-strunowej

DWG Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Więcbork, Sępólno Krajeńskie
praca stacjonarna
4876 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej o numerze certyfikatu: 3920 poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Więcbork, Sępólno Krajeńskie

Zadania:
  • Praca przy produkcji skrzyń do przechowywania owoców i warzyw.
  • Miejsce pracy: Więcbork

Wymagania:
  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Umiejętność obsługi strugarki 4-strunowej
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność i sumienność wykonywania zadań
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dobre warunki zat rudnienia
  • Pracę w prężnie rozw ijającej się firmie