Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Sub-Agent Orange

OPTIMO Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5986 dni temu

Ogłoszenie numer: 37472, z dnia 2007-12-10

Autoryzowany Partner PTK Centertel Sp. z o.o., operatora telefonii komórkowej marki Orange. Firma zajmuje się budowaniem sieci sprzedaży usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii komórkowej dla rynku biznesowego na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • tworzenie biur Przedstawicieli Handlowych (Konsultantów Klientów Biznesowych)
  • dbanie o wysoki standard świadczonych usług
  • rekrutacja i szkolenie Konsultantów Klientów Biznesowych
  • analiza rynku
  • raportowanie
  • Wymagania

  • doświadczenie w branży usług telekomunikacyjnych (mile widziane w telefonii komórkowej)
  • zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej zarejestrowania
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
  • operatywność, gotowość do podejmowania wyzwań
  • Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • możliwość rozwoju struktur sprzedaży
  • współpraca w ramach prestiżowej sieci operatora marki Orange
  • możliwość nawiązywania szerokich kontaktów biznesowych