Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Szef kuchni

Szef kuchni

Hotel Restauracja "Rusałka"
łódzkie, Russów k/Kalisza
praca stacjonarna
4895 dni temu

Ogłoszenie numer: 127873, z dnia 2010-12-27

Hotel Rusałka to nowoczesny obiekt hotelarski położony w okolicy Kalisza przy ważnym szlaku komunikacyjnym Kalisz - Konin (droga krajowa 25) Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta.

Szef kuchni

Miejsce pracy: łódzkie, Russów k/Kalisza

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie oferty gastronomicznej Hotelu;
  • Dbanie o wysoką jakość i estetykę przyrządzanych potraw;
  • Tworzenie receptur oferowanych potraw;
  • Zarządzanie zapasami oraz zamówieniami;

Wymagania

  • Wykształcenie gastronomiczne;
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej w obiektach
  • Bogate doświadczenie w organizacji imprez dla grup;
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem;
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego personelu;
  • Wiedza na temat procedur pracy w gastronomii;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;

Oferujemy

  • Pracę w nowym Hotelu;
  • Stałe zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Możliwość zakwaterowania