Technik / Inżynier Serwisu Systemów Zasilania

INVENTPOWER Sp. z o.o.

Podkarpackie

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 3433712, z dnia 2020-06-29

Spółka powstała w celu zaspokajania rosnących wymagań klientów w zakresie zapewnienia ciągłości prowadzenia biznesu. Oferujemy usługi w zakresie audytów, ekspertyz, doradztwa, projektowania, dostaw, realizacji i serwisu systemów zasilana gwarantowanego oraz pozostałych elementów infrastruktury krytycznej, niezbędnej dla ciągłego funkcjonowania biznesu.

 

Jesteśmy liderem polskiego rynku dynamicznych systemów UPS (DRUPS - Diesel Rotary UPS, RUPS - Rotary UPS), w których baterie akumulatorów zastąpione są mechanicznym zasobnikiem energii. Posiadamy wdrożenia DRUPS zarówno dla aplikacji Data Center, jak i przemysłowych. W ofercie posiadamy także statyczne zasilacze UPS używające tradycyjnych metod magazynowania energii (baterie ołowiowo-kwasowe), a także zespoły prądotwórcze, systemy magazynowania energii, stabilizatory napięcia, układy korekcji współczynnika mocy (PFC), filtry aktywne itp.

 

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technk / Inżynier Serwisu Systemów Zasilania w Dziale Wdrożeń i Serwisu.

Technik / Inżynier Serwisu Systemów Zasilania

Miejsce pracy: podkarpackie

Nr Ref.: TSSZ_2020_6

 

Opis stanowiska

 • wykonywanie przeglądów konserwacyjnych i napraw;
 • wykonywanie uruchomień;
 • koordynacja i rozliczanie prac podwykonawców;
 • zapewnienie wysokiego poziomu usług;
 • dbanie o dobry wizerunek firmy;
 • współpraca z pozostałymi działami spółki;
 • prowadzenie dokumentacji prowadzonych działań;
 • raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania

 • umiejętność współpracy z innymi i rozwiązywania problemów;
 • samodzielność, dokładność i obowiązkowość;
 • dyspozycyjność i odporność na stres;
 • gotowość do podróży służbowych;
 • praktyczna znajomość oprogramowania MS Office;
 • prawo jazdy kategorii B;
 • wysoka kultura osobista;
 • uprawnienia SEP 1kV;
 • wykształcenie techniczne lub w trakcie nauki.

Oferujemy

 • dostęp do unikalnych technologii i rozwiązań;
 • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce;
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • najwyższej klasy narzędzia do wykonywania pracy;
 • szkolenia w Polsce i za granicą;
 • możliwość awansu w strukturach spółki;
 • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet ubezpieczeń.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

INVENTPOWER Sp. z o.o.

 

Spółka powstała w celu zaspokajania rosnących wymagań klientów w zakresie zapewnienia ciągłości prowadzenia biznesu. Oferujemy usługi w zakresie audytów, ekspertyz, doradztwa, projektowania, dostaw, realizacji i serwisu systemów zasilana gwarantowanego oraz pozostałych elementów infrastruktury krytycznej, niezbędnej dla ciągłego funkcjonowania biznesu.

Jesteśmy liderem polskiego rynku dynamicznych systemów UPS (DRUPS - Diesel Rotary UPS, RUPS - Rotary UPS), w których baterie akumulatorów zastąpione są mechanicznym zasobnikiem energii. Nasza oferta obejmuje także statyczne zasilacze UPS używające tradycyjnych metod magazynowania energii (baterie ołowiowo-kwasowe, li-ion), zespoły prądotwórcze, systemy magazynowania energii, stabilizatory napięcia, układy korekcji współczynnika mocy (PFC), filtry aktywne itp.

Nasi partnerzy:

Hitec Power Protection (www.hitecups.com) - firma, która opracowała i od 50 lat rozwija technologię UPS dynamicznych DRUPS i RUPS tworząc tym samym najnowocześniejsze na rynku zasilacze dynamiczne DRUPS PowerPRO/ PowerKEM z elektromechanicznymi zasobnikami energii.

IEM Power Systems (www.iemps.com) - firma, która opatentowała i od 25 lat rozwija własną technologię UPS dynamicznych, Rotary UPS (RUPS) Rotabloc w szerokim zakresie mocy, umożliwiających integrację z dowolnymi, także posiadanymi już przez klienta zespołami prądotwórczymi.

BORRI (www.borri.it) - firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń energoelektronicznych dla przemysłu wydobywczego, energetyki oraz ICT. Posiada ponad 80 lat doświadczeń w systemach zasilania. Borri jest producentem statycznych zasilaczy UPS, zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i przemysłowych oraz przełączników statycznych.

CENTIEL (www.centiel.com) - szwajcarska firm projektująca i produkująca najwyższej jakości UPS-y, specjalizująca się w innowacyjnych UPS modułowych o całkowicie zdecentralizowanej architekturze które mogą współpracować zarówno z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi jak i z li-ion.

YUASA (www.yuasa.co.uk) – firma, producent akumulatorów kwasowo-ołowiowych AGM. Jeden z wiodących światowych producentów akumulatorów o uznanej renomie.

ENERSYS (www.enersys.com) –  firma jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań energii zmagazynowanej do zastosowań przemysłowych. Produkuje akumulatory rezerwowe, rozruchowe, systemy ładowania.

Industrial Power Units Group (www.ipu.co.uk) - brytyjski producent systemów do silników wysokoprężnych i gazowych, posiadający w swojej ofercie m.in. rozwiązania do filtrowania, oczyszczania i testowania paliwa.

FAAM (www.faam.com) - włoska firma założona w 1974 roku, specjalizująca się w produkcji baterii stacjonarnych m.in. typu OPzV, OPzS wykorzystywanych często w przemyśle telekomunikacyjnym i energetycznym.

ELCOS (www.elcos.net) - producent zespołów prądotwórczych bazujących na silnikach wysokoprężnych i gazowych różnych dostawców, jeden z największych wytwórców agregatów we Włoszech. 

CUMMINS (www.cummins.com) – firma o ponad 100 letniej tradycji, projektująca i produkująca najwyższej klasy zespoły prądotwórcze na bazie własnych silników, prądnic i sterowników.

 

 

 

Poznaj stanowisko: Technik serwisu 
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu