Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Technik Serwisu / Elektrotechnik
KDM Dariusz Mazur
Łódzkie
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
umowa o pracę
34 dni temu

Ogłoszenie numer: 4840236, z dnia 2021-06-21

KDM Dariusz Mazur działa na rynku od 20 lat zaopatrując w profesjonalny wysokiej jakości sprzęt
wykonawców i podwykonawców w branży głębokiego fundamentowania, geoinżynierii
i hydrotechniki. Działalność naszej firmy to nie tylko sprzedaż
ale również wynajem i autoryzowany serwis.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • naprawa i weryfikacja maszyn i urządzeń budowlanych
  • prowadzenie remontów głównych oraz okresowych
  • gotowość do wyjazdów (głównie na terenie Polski)

Wymagania

  • wiedza ogólna z zakresu działania maszyn budowlanych
  • wykształcenie techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub podstawowa znajomość elektryki oraz układów hydrauliki siłowej
  • prawo jazdy
  • skrupulatność, dokładność
  • dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do konserwacji żurawi oraz SEP.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe)