Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog - Konstruktor

Aluwindows Sp.z o.o. Sp.k.

Białystok, Narew

138 dni temu

AluWindows  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest  firmą działającą na rynku stolarki aluminiowej. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok, Narew
OBOWIĄZKI:
  • tworzenie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej, wycen,
  • rozwiązywanie zagadnień w obszarze konstrukcji i technologii,
  • wdrażanie nowych technologii w zakresie konstrukcji aluminiowych,
  • budowanie wizerunku firmy wśród nowych i stałych klientów.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów: AUTOCAD,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
  • samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - kontakt telefoniczny z kontrahentami,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność.
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • ciekawą pracę i dynamiczny rozwój wraz z rozwojem firmy,
  • możliwość zdobycia nowych specjalistycznych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • możliwość dowozu do miejsca pracy.

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (861)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (95)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (192)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)