Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog produkcji spożywczej

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Żnin

25 dni temu

Ogłoszenie numer: 2255794, z dnia 2019-01-28

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Żnin

Opis stanowiska

  • nadzór nad przestrzeganiem procesów,
  • nadzór nad realizacją zamówień,
  • kontrola jakości produktu,
  • weryfikacja przestrzegania przepisów,
  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • reprezentowanie firmy przed organami kontroli,
  • tworzenie procedur i nadzór nad recepturami,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności , zarządzanie produkcją itp.),
  • doświadczenie min. 2 lata w firmie spożywczej,
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
  • znajomość przepisów dot. produkcji żywności,

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • autonomię na stanowisku,
  • szkolenie w siedzibie firmy w Skandynawii,
  • miłą atmosferę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Aplikując do nas przez formularz masz pewność, że:

  • Twoje dane są i zawsze będą bezpieczne
  • Możesz brać udział z kilku rekrutacjach zgodnych z twoimi oczekiwaniami
  • Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych ofertach. Osoby z naszej bazy otrzymują 70 % więcej ofert pracy.
  • Twoje CV zostaje w naszej bazie kandydatów, nie musisz martwić się o wydruk przed spotkaniem.

Poznaj

Flame Employment Polska jako licencjonowana agencja pośrednictwa pracy działa na rynku polskim od stycznia 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy kilku tysiącom osób w uzyskaniu pracy za granicą, zyskując renomę firmy zapewniającej usługi najwyższej jakości.

Poznaj stanowisko: Technolog żywności

Osoba zatrudniona na stanowisku technologa żywności nadzoruje proces produkcji żywności i dba o jej wysoką jakość. Zajmuje się również opracowywaniem nowych produktów i ich receptur. Do jego obowiązków należy kontrola jakości surowca oraz wdrażanie nowych technologii, jak również opracowywanie potrzebnej dokumentacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ...
Technolog żywności Praca Technolog żywności

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (758)
Wałbrzych (46)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (227)
Toruń (120)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (940)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (63)
Mazowieckie:
Warszawa (2332)
Radom (168)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (91)