Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    2 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Technolog Drewna Kujawsko-pomorskie
Technolog – Specjalista ds. Zabudowy Mebli

B.A.U.S. AT Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Ostaszewo
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
787 dni temu

Ogłoszenie numer: 6582096, z dnia 2022-03-23

Firma B.A.U.S. AT z siedzibą w Ostaszewie poszukuje do jednego ze swoich działów, osoby na stanowisko

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Ostaszewo

Opis stanowiska

  • Tworzenie dokumentacji technicznej 2D, 3D
  • Współpraca z poszczególnymi działami produkcji
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań
  • Uczestnictwo w ocenie wykonanych modeli

Wymagania

  • Wiedzy technicznej
  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Znajomość programu SolidWorks lub CAD, CAM będzie dodatkowym atutem
  • Dobrej obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • Gotowości do nauki nowych umiejętności oraz zdobywania wiedzy na temat naszej produkcji
  • Pracy w zespole
  • Otwartości oraz kreatywności
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pakiet usług medycznych