Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Telefoniczny konsultant ds sprzedaży

Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl
łódzkie
praca stacjonarna
5086 dni temu

Ogłoszenie numer: 102157, z dnia 2010-05-31

OSI Go3.pl jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą wyłącznie wśród klientów biznesowych zajmującą się tworzeniem aplikacji do Internetu i SEO. Naszą specjalnością jest tworzenie serwisów www, sklepów internetowych, rozwiązań wspomagających zarządzanie firmą, pozycjonowaniem.

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: Tele/05/2010/praca

Opis stanowiska

Zadania:
  • telefoniczna sprzedaż usług
  • przygotowanie ofert

Wymagania

Oczekujemy:
  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Optymizmu
  • Wytrwałości oraz inicjatywy w działaniu
  • Znajomości profesjonalnych standardów obsługi klienta oraz świadomości biznesowej
  • Motywacji do pracy w strukturach handlowych w telefonicznym kontakcie z klientem
  • Wysokiego poziomu komunikatywności oraz umiejętności interpersonalnych
  • Znajomości obsługi komputera

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja (po okresie próbnym)
  • Przeszkolenie do wykonywanej pracy
  • Możliwość awansu i znacznego zwiększenia zarobków
  • Bardzo atrakcyjny pakiet motywacyjny