Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Telemarketer - Telepracownik

Modus
łódzkie, Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Zgierz
praca stacjonarna
2800 dni temu

 Partner handlowy GK PGE S.A.

Miejsce pracy: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Zgierz
Nr Ref.: łódzkie

Opis stanowiska:
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów
  • telemarketing internetowy
  • telefoniczny kontakt z klientem – umawianie spotkań dla handlowców z potencjalnymi klientami
  • raportowanie
Wymagania:
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość branży energetycznej
  • brak wad wymowy, nienaganna dykcja
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • mile widziani również kandydaci ze statusem studenta
Oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia