Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Telemarketerka

FUSION
dolnośląskie, Katowice
praca stacjonarna
5957 dni temu

Ogłoszenie numer: 40586, z dnia 2008-02-25

FUSION

Jesteśmy prężnie rozwijającym się dystrybutorem urządzeń do zarządzania flotą pojazdów w firmie (systemy lokalizacji pojazdów).

Miejsce pracy: dolnośląskie, Katowice

Nr Ref.: TELE02/praca/08

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za: - aktywny telefoniczny kontakt z klientami z sektora B2B; - umawianie spotkań Przedstawicielom Handlowym; - telefoniczne dbanie o pozytywne relacje z kontrahentami.

Wymagania

- minimalne wykształcenie: średnie; - wymagany komputer z dostępem do internetu; - komunikatywność; - wysoka kultura osobista; - bardzo dobra organizacja pracy; - miły głos;

Oferujemy

- zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy; - umowa o dzieło lub umowa zlecenia możliwa również umowa o pracę; - praca w domu; - korzystny system premiowy; - możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.