Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Terenowy Likwidator Szkód Majątkowych

ASECURA Likwidacja Szkód Majątkowych
podlaskie, Suwałki, Augustów
praca stacjonarna
3851 dni temu

Ogłoszenie numer: 332211, z dnia 2013-11-06

Jesteśmy firmą świadczącą usługi likwidacji szkód majątkowych i komunikacyjnych dla czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy terenowych likwidatorów z terenu całej Polski.

Miejsce pracy: podlaskie, Suwałki, Augustów

Opis stanowiska

  • Techniczna likwidacja szkód majątkowych w promieniu 100 km od miejsca zamieszkania.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w technicznej likwidacji szkód majątkowych,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny budownictwa (mile widziane wykształcenie budowlane),
  • Własny samochód, skaner, cyfrowy aparat fotograficzny, przyrządy miernicze,
  • Pełna dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Stałe zlecenia terenowej likwidacji szkód majątkowych.