Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Tłumacz Lubelskie
Tłumacz/ka języka włoskiego

Gi Group Sp. z o.o.
lubelskie, Radzyń Podlaski
praca stacjonarna
3099 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta z Radzynia Podlaskiego, firmy z branży odzieżowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

Nr Ref.: TPW/11/15

Zadania:
  • tłumaczenia dokumentacji technicznej z j. włoskiego na polski
  • tłumaczenia korespondencji pomiędzy zakładem na terenie Polski a centralą we Włoszech
  • wykonywanie zleconych prac administracyjno - biurowych
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • motywacja i zaangażowanie
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny (z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie