Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Tłumacz Kujawsko-pomorskie
Tłumacz tekstów prawnych i biznesowych na język angielski (Freelancer)

Wratislavia Translation House Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
1520 dni temu

Ogłoszenie numer: 3010010, z dnia 2020-01-29

Wratislavia Translation House Sp. z o.o. to profesjonalna agencja tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu, założona w 2005 roku, specjalizująca się w realizacji usług tłumaczeniowych dla przedsiębiorstw w kombinacjach języków europejskich z językiem polskim.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Praca zdalna - poszukujemy do współpracy Tłumaczy z terenu całej Polski
  • Tłumaczenie tekstów prawnych i biznesowych na język angielski

Wymagania

  • Doskonała znajomość języka angielskiego
  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • 5-letnie doświadczenie w zawodzie tłumacza lub dyplom studiów wyższych
  • Znajomość narzędzi CAT, m.in. SDL Trados Studio
  • Samodzielność, terminowość, doskonała organizacja własnej pracy
  • Łatwość wyszukiwania informacji w Internecie
  • Możliwość wystawienia faktury/rachunku (własna działalność gospodarcza)

Oferujemy

  • Elastyczne warunki pracy – praca zdalna
  • Możliwość poszerzania kompetencji zawodowych
  • Możliwość indywidualnego rozwoju