Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Tłumacz łódzkie
Tłumacz / Tłumaczka języka technicznego

TETRAS, s.r.o.
łódzkie
praca stacjonarna
2079 dni temu

Ogłoszenie numer: 2013716, z dnia 2018-07-18

Tetras Translations to międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie tłumaczeń technicznych. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie technicznych tłumaczeń ustnych, tłumaczeń pisemnych, lokalizacji, DTP oraz pozostałe usługi związane z dokumentacją techniczną. Dopasowujemy się do wymogów i indywidualnych życzeń klientów. Możecie zawsze polegać na naszych precyzyjnych, sumiennych i wysokojakościowych usługach.

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: Translator PL

Opis stanowiska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu techniki dla grupy TETRAS, międzynarodowego biura tłumaczeniowego, które działa w branży od roku 1998 i aktualnie dostarcza swoje usługi ponad 1500 klientom na całym świecie.

Wymagania

  • Wykształcenie: techniczne i/lub w dziedzinie tłumaczeń.
  • Języki:
    • Polski jako język ojczysty (język docelowy),
    • Angielski i niemiecki w stopniu biegłym (język wyjściowy),
  • Znajomość innych języków będzie dodatkową zaletą.
  • Dodatkową zaletą będzie wiedza techniczna.

Miejsce pracy: home office