Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Dyrektor Hotelu łódzkie
Zastępca Dyrektora Sanatorium (k/m)

Biavita Polska S.A.
łódzkie
praca stacjonarna
1168 dni temu

BIAVITA POLSKA S.A.

poszukuje

Augustów

MISJA STANOWISKA

Osoba zatrudniona na stanowisku Zastępcy Dyrektora Sanatorium odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klienta komercyjnego i rozwijanie strategii sprzedażowej oraz marketingowej, nadzór operacyjny nad działem Recepcji oraz SPA, jak również zarządzanie dostępnością i sprzedażą pokoi Sanatorium Uzdrowiskowego w Augustowie, należącego do Spółki Biavita Polska S.A, będącego częścią Grupy Kapitałowej Satoria Group. Miejscem wykonywania pracy będzie Sanatorium w Augustowie.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI
  • pozyskiwanie klientów komercyjnych na usługi oferowane przez Sanatorium i realizowanie budżetu sprzedażowego
  • opracowywanie strategii komunikacji oraz strategii sprzedażowej i marketingowej dla kluczowych kanałów mediów społecznościowych i zarządzanie sprzedażą internetową, jak również dbałość o wizerunek marki w sieci i mediach społecznościowych
  • optymalne i efektywne zarządzanie podległymi działami
  • dbałość o jak najwyższe standardy i frekwencję w Sanatorium
  • zapewnienie jak najwyższego poziomu obsługi gości
  • monitorowanie działań konkurencji
  • sporządzanie i kalkulacja budżetu
  • organizowanie i wspieranie pracy podległego personelu
  • analizowanie statystyk sprzedaży, zasięgów oraz raportowanie wyników działań z podległych obszarów
WYMAGANIA
  • minimum 2 -letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży hotelarskiej lub sanatoryjnej, w tym doświadczenie w pracy/zarządzaniu działem sprzedaży
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów komercyjnych
  • poparta doświadczeniem wiedza z zakresu zarządzania dostępnością pokoi oraz obłożeniem
  • znajomość narzędzi Facebook ads, Google ads oraz kanałów social media i trendów
  • wiedza na temat zasad budowania kampanii płatnych, umiejętności stworzenia, monitorowania i oceny efektywności
  • umiejętność zarządzania i motywowania zespołu
  • silna motywacja wewnętrzna, umiejętność komunikacji oraz wysoka kultura osobista
OFERUJEMY
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach pełnego etatu, w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej i przyszłościowej branży,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
  • możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia dla osób relokujących się z innych części Polski