Najnowsze oferty pracy

  • Operator Giętarki CNC

    OTTO Special Staffing   łódzkie     za 3 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    6 dni
    Obowiązki Konserwacja maszyn Ustawianie maszyn CNC Obsługa pras krawędziowych CNC Przygotowywanie metalowych części Gięcie metalu Montaż produktów Kontrolowanie wymiarów Sprawdzanie jakości Przenoszenie materiałów o różnym ciężarze Wymagania Dobra kondycja fizyczna Doświadczenie na...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Operator Giętarki łódzkie
Zbrojarz / Operator maszyn zbrojarskich

Megaterm Plus
łódzkie
praca stacjonarna
1977 dni temu

Ogłoszenie numer: 2163572, z dnia 2018-11-19

Firma Megaterm Plus od lat działająca w branży metalowej na terenie

Niemiec zatrudni pracowników w zawodzie:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Cięcie i gięcie stali budowlanej na hali produkcyjnej.

Wymagania

  • Znajomość, umiejętność i doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki stali budowlanej (giętarki, maszyny tnące i inne),
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Gotowość do wyjazdu na teren Niemiec,
  • Posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Polski.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w Euro,

  • Pełną organizację wyjazdu i pobytu na terenie Niemiec,

  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,

  • Bezpłatne zakwaterowanie i odzież ochronną oraz roboczą,

  • Opiekę na miejscu polskiego koordynatora,

  • Bezpłatne przejazdy z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy.

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy: Niemcy - Południe, okolice Stuttgartu.

  • Termin wyjazdu: Grudzień 2018 / Styczeń 2019,

  • Czas pracy: Praca stała

  • Średnie wynagrodzenie: 10 000 zł brutto

  • Znajomość języka niemieckiego: nie wymagamy.