Przedsiębiorstwo HAK to lider na rynku nowoczesnych i niestandardowych rozwiązań w dziedzinie transportu bliskiego. Tworzymy jednostkowe projekty dla największych firm, spełniające wymagania wszystkich środowisk pracy. Posiadamy status Biura Badawczo-Rozwojowego,  prowadzimy szeroką działalność naukową, a przede wszystkim – kreujemy niestandardowe rozwiązania, które są dla nas nieustannym wyzwaniem.

Aktualne oferty pracy

  • Księgowa / Księgowy

    Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    ZADANIA: bieżąca kontrola rozrachunków z kontrahentami oraz uzgadnianie sald; kontrola nad obiegiem dokumentów księgowych; dekretowanie i księgowanie dokumentów; prowadzenie ewidencji środków trwałych; sporządzanie okresowych raportów, analiz i zestawień; WYMAGANIA: wykształcenie...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.

Jerzmanowska 8F

54-519 Wrocław