MediaExpert

od 501 do 1000 prac. Handel i Sprzedaż

Media Expert obecnie to ponad 460 sklepów i ponad 9000 pracowników. Każdego roku tysiące klientów kupuje miliony telewizorów, laptopów, tabletów, smartfonów i innych sprzętów RTV/AGD najnowszej generacji, a także rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Współpracujemy z globalnymi producentami oraz wiodącymi instytucjami finansowymi dostarczając nowoczesne produkty oraz tworząc nowe i przyjazne Konsumentom usługi. To czego potrzebują na co dzień do pracy i do rozrywki.

Aktualne oferty pracy

Firma MediaExpert nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "MediaExpert"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy MediaExpert:
Sasza

Nie raz się narzekało na pracę z klientem itd., ale teraz widze, że mam mega szczęscie pracować dla dużej sieci, która nie plajtuje po miesiącach przestoju.  W me panuje atmosfera wsparcia, a zgrany zespół bardzo pomaga przetrwać trudne czasy. Ogólnie warunki pracy i finansowe są bardzo dobre, dochodzą premie, dodatki, zniżki  pracownicze, ubezpieczenie, multisport i fundacja

MediaExpert

Za Dworcem 1d

77-400 Złotów