Teraz rekrutuje

Da Grasso Sp. z o.o.

4 aktualne oferty pracy od 11 do 50 prac. Gastronomia
Da Grasso to największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce. Nasza historia rozpoczęła się w Łodzi, gdzie w 1996 roku powstał pierwszy lokal. Obecnie na terenie kraju działa ponad 190 lokali Da Grasso w prawie 140 miastach. Naszym celem jest dostarczanie najlepszego jedzenia, kiedy chcesz, gdzie chcesz i tak jak lubisz. Dlatego rozwijamy nasze kompetencje, narzędzia i usługi tak, by dostarczać posiłki wszędzie tam, gdzie nasi przyjaciele tego potrzebują. W naszym menu poza wieloma pysznymi rodzajami pizzy każdy znajdzie coś dla siebie – burgery, makarony oraz sałaty. Chcesz z nami pracować i zostać przyjacielem od pizzy? Złóż aplikację!

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Da Grasso Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Da Grasso Sp. z o.o.:
Ewcik

Jako sudentka przewinęłam się przez wieeele lokli gastro na stanowisku kelnerki/pomocy kucharza i w da grasso pracowało mi się wyjątkowo dobrze. To znaczy zarobki były niezłe, a nawet bardzo dobre zależnie od napiwków. Mnie sprawia przyjemność praca z ludżmi jestem uśmiechnięta i wesoła więc generalnie nie miałam nigdy problemu z klientami. W pizzerii w której pracowałam do tego świetna ekipa, przychodziłam tam z przyjemnością. Praca nie była ponad siły, stanie na nogach daje się we znaki wiadomo, ale taki to zawód. Czasami nadgodziny się zdarzały. Ogólnie polecam pracę w tej firmie, mam same miłe wspomnienia. :)

4

aktualnych ofert pracy

Da Grasso Sp. z o.o.

Żeligowskiego 8/10

90-753 Łódź