Teraz rekrutuje

Da Grasso Sp. z o.o.

2 aktualne oferty pracy od 11 do 50 prac. Gastronomia

Historia Da Grasso zaczęła się w Łodzi, gdzie pod koniec lat 90’ otworzyliśmy pierwszy lokal. Duża i smaczna pizza oraz wyjątkowy, energetyczny wystrój wnętrza szybko zdobyły uznanie klientów.

 

Oferta skierowana początkowo do ludzi młodych i dynamicznych, trafiła do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków, a pizzeria Da Grasso na stałe wpisała się w krajobraz miasta, stając się nawet miejscem kultowym.

 

Sukces zdopingował nas do jeszcze cięższej pracy i już po kilku latach marka Da Grasso przekształciła się w obejmującą cały kraj sieć franczyzową.

 

Naszym znakiem rozpoznawczym jest 75 rodzajów pizzy serwowanych z unikalnymi w smaku, zawsze świeżymi sosami. Nieustannie rozbudowujemy ofertę, wprowadzając przekąski, makarony, sałatki, a przede wszystkim oferty specjalne z serii Smaki Da Grasso.

 

Najwyższa jakość, smak potraw, a także doskonała obsługa w naszych pizzeriach zostały wielokrotnie docenione przez specjalistów z branży, oraz, co dla nas szczególnie ważne, klientów.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Da Grasso Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Da Grasso Sp. z o.o.:
Ewcik

Jako sudentka przewinęłam się przez wieeele lokli gastro na stanowisku kelnerki/pomocy kucharza i w da grasso pracowało mi się wyjątkowo dobrze. To znaczy zarobki były niezłe, a nawet bardzo dobre zależnie od napiwków. Mnie sprawia przyjemność praca z ludżmi jestem uśmiechnięta i wesoła więc generalnie nie miałam nigdy problemu z klientami. W pizzerii w której pracowałam do tego świetna ekipa, przychodziłam tam z przyjemnością. Praca nie była ponad siły, stanie na nogach daje się we znaki wiadomo, ale taki to zawód. Czasami nadgodziny się zdarzały. Ogólnie polecam pracę w tej firmie, mam same miłe wspomnienia. :)

2

aktualnych ofert pracy

Da Grasso Sp. z o.o.

Żeligowskiego 8/10

90-753 Łódź