Passerotti Sp. z o.o.

od 51 do 250 prac. Handel i Sprzedaż

Firma Passerotti Sp. z o.o. powstała w roku 1989 w Bielsku-Białej i od tego czasu z powodzeniem działa na krajowym rynku uszczelnień. Od początku działalności Passerotti stara się sprostać wymaganiom swoich klientów oraz stale udoskonalać świadczone usługi.

Spółka Passerotti, z przychodami w wysokości 7 mln EUR i ponad 80 pracownikami, jest wiodącym dostawcą uszczelnień technicznych dla przemysłu oraz asortymentu uzupełniającego związanego z napędami maszyn. Wiedza i doświadczenie wraz z własną produkcją uszczelnień toczonych to coś co wyróżnia firmę Passerotti na polskim rynku.

Obecnie firma Passerotti jest częścią Axel Johnson International AB z siedzibą Sztokholmie, która jest prywatną szwedzką grupą przemysłową liczącą ponad 150 firm w 30 krajach, zatrudniającą 4.400 pracowników z łączną roczną sprzedażą w wysokości 1.142 milionów EUR. Firma rozwija się poprzez długofalowe zaangażowanie kapitału w strategicznych, niszowych rynkach, głównie poprzez rozwiązania techniczne dla procesów przemysłowych.

Aktualne oferty pracy

Firma Passerotti Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Passerotti Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Passerotti Sp. z o.o.

Spółdzielców 94a

43-303 Bielsko-Biała