Niedax Kleinhuis Polska Sp. z o.o.

Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka

Grupa Niedax to jeden z największych europejskich producentów branży elektrotechnicznej. Firma specjalizuje się w produkcji systemów tras kablowych, a uzupełnieniem oferty jest szeroki asortyment systemów i produktów elektrotechnicznych.
Szeroka oferta handlowa, na którą składa się ponad 32.000 wysokiej jakości wyrobów oraz rozbudowany system magazynów, sprawiają, iż produkty GRUPY chętnie instalowane na całym świecie, ciesząc się opinią sprawdzonych i pewnych systemów opartych na najnowocześniejszych technologiach umożliwiających kompleksowe wykonanie nowoczesnych instalacji elektrycznych.
W skład GRUPY NIEDAX wchodzą firmy: Niedax, Kleihuis, Fintech oraz Rico. Siedziba zarządu GRUPY NIEDAX mieści się w Niemczech w miejscowości Linz nad Renem. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w pobliskim Saint Katherinen. Oprócz zakładu w Saint Katherinen GRUPA NIEDAX posiada liczne zakłady produkcyjne w Holandii, Irlandii, Polsce, Grecji oraz na Węgrzech.

 

Aktualne oferty pracy

Firma Niedax Kleinhuis Polska Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Niedax Kleinhuis Polska Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Niedax Kleinhuis Polska Sp. z o.o.

Zagórska 133

42-680 Tarnowskie Góry