CUK Ubezpieczenia

od 51 do 250 prac. Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne

O CUK

CUK Ubezpieczenia jest zespołem doświadczonych doradców. Nasza firma powstała w 2001 roku w Toruniu, gdzie powstała pierwsza placówka oraz znajduje się centrala firmy.

Dziś CUK to blisko 300 nowoczesnych placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie Polski. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. 

Co oferujemy?

Naszym Klientom oferujemy wybór spośród ponad 80 produktów OC i AC oraz szerokiej gamy ubezpieczeń majątkowych. W zaledwie 2 minuty porównujemy oferty 30 Towarzystw oraz pomagamy wybrać najkorzystniejszą polisę pod względem cenowym i zakresu ubezpieczenia. W CUK służymy również profesjonalnym doradztwem w przypadku zaistnienia szkody.
Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, zaś naszym kontrahentom umożliwiamy zbudowanie trwałych i stabilnych relacji biznesowych. 

Dokąd zmierzamy?

Jesteśmy liderem w branży doradztwa i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży w całej Polsce, ponieważ chcemy być jak najbliżej naszych Klientów. Priorytetem jest dla nas zapewnienie Klientom CUK najlepszego ubezpieczenia oraz obsługę najwyżej jakości.

Co wyróżnia CUK?

Atutem CUK jest stabilność, doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra. Jesteśmy firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobyła miano niezawodnego partnera. Jesteśmy nowocześni. Posiadamy autorski program komputerowy do wyliczania składek ubezpieczeniowych we wszystkich Towarzystwach. Nasz system umożliwia dokładne dopasowanie rodzaju polisy, jej ceny do charakterystyki i potrzeb Klienta w zaledwie kilka minut.

Aktualne oferty pracy

Firma CUK Ubezpieczenia nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

CUK Ubezpieczenia

Grudziądzka 107

87-100 Toruń