CUK Ubezpieczenia

od 51 do 250 prac. Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 19 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 330 Placówek własnych i franczyzowych, 300 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Aktualne oferty pracy

Firma CUK Ubezpieczenia nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "CUK Ubezpieczenia"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy CUK Ubezpieczenia:
Dziewczyna

jak najbardziej pozytywnie! Aplikowałam tu w zeszłym roku, udało się i jestem zadowolona. Dużo się tu uczę, a zaczynałam z podstawową wiedzą i dużymi chęciami.  Cuk stwarza dobre warunki dla swoich pracowników. z dodatków jest w zasadzie pryw. pakiet medyczny, karta sportowa, konkursy wewnętrzne. Jest też możliwość wzięcia pożyczki na preferencyjnych warunkach.

CUK Ubezpieczenia

Grudziądzka 107

87-100 Toruń