Firma zatrudnia obecnie 96 osób. Pracujemy nad dalszym rozwojem produktów w zakresie wzornictwa i coraz doskonalszych rozwiązań w zakresie funkcjonalności. W dążeniu do ciągłego doskonalenia produktu finalnego zaangażowani są wszyscy pracownicy firmy od stolarza do inżyniera. Unowocześniamy kolejne modele mebli w salonach sprzedaży i poddajemy je krytyce klientów. Projektanci aranżacji mebli posiadają coraz to większe doświadczenie w zakresie urządzania nie tylko kuchni ale i ogólnie wnętrz mieszkalnych.

Aktualne oferty pracy

Firma PPHU Meble Wrzosowa A. Woźniakowski nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Asystent dyrektora ds. planowania

    ARINET sp. z o.o.   Gliwice    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: udział w planowaniu, przygotowywaniu i realizacji projektów, opracowywanie harmonogramów, tworzenie raportów z realizacji kontraktów, sporządzanie wyciągów z umów, przygotowywanie wstępnych wersji pism kontraktowych, tworzenie zestawień i analiz finansowych, udział w...

PPHU Meble Wrzosowa A. Woźniakowski

Polna 53

42-263 Wrzosowa