Teraz rekrutuje

X-KOM Sp. z o.o.

14 aktualnych ofert pracy od 1001 do 2000 prac. Handel i Sprzedaż

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 26 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "X-KOM Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy X-KOM Sp. z o.o.:
fran

Polecam z doświadczenia. Dla mnie jedno z lepszych miejsc pracy. Luźna atmosfera, fajni ludzie, którzy grają fair play. Dla doradców na początku trochę nauki takich technicznych rzeczy, ale kwestia doczytania/dopytania, można się szybko wdrożyć. Podstawa z premiami wychodzi całkiem calkiem. Pozdrawiam!

14

aktualnych ofert pracy

X-KOM Sp. z o.o.

ul. Bojemskiego 25

42-202 Częstochowa