Teraz rekrutuje

Eurocash S.A.

26 aktualnych ofert pracy od 2001 do 5000 prac. FMCG

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Oferuje także wsparcie marketingowe dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 15 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben, a także Kontigo oraz Koliber.
Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 22 tysiące pracowników w całej Polsce.
Jesteśmy #bardzo stabilnym i #bardzo odpowiedzialnym pracodawcą, a w codziennej pracy łączymy przedsiębiorczość, ambicję i pasję do działania.
Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć #bardzo dużo!

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Eurocash S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Eurocash S.A.:
elmo

noo chyba jestem tak zwanym lojalnym pracownikiem hahaah ale po co zmieniać prace jak warunki są świetne. a ja jestem bardzo zadowolony. pracy sporo ale jest rozwojowa a i sami koledzy i piękne koleżanki bardzo spoko. zarobki hymmm koronapandemia dała się chyba większości wee znaki ale pomijając to zarobki bardzo dobre. polecam zachęcam praca na lata

26

aktualnych ofert pracy

Eurocash S.A.

ul. Wiśniowa 11

62-052 Komorniki