Eurocash S.A.

od 2001 do 5000 prac. FMCG

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Oferuje także wsparcie marketingowe dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 15 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben, a także Kontigo oraz Koliber.
Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 22 tysiące pracowników w całej Polsce.
Jesteśmy #bardzo stabilnym i #bardzo odpowiedzialnym pracodawcą, a w codziennej pracy łączymy przedsiębiorczość, ambicję i pasję do działania.
Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć #bardzo dużo!

 

Aktualne oferty pracy

Firma Eurocash S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Eurocash S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Eurocash S.A.:
elmo

noo chyba jestem tak zwanym lojalnym pracownikiem hahaah ale po co zmieniać prace jak warunki są świetne. a ja jestem bardzo zadowolony. pracy sporo ale jest rozwojowa a i sami koledzy i piękne koleżanki bardzo spoko. zarobki hymmm koronapandemia dała się chyba większości wee znaki ale pomijając to zarobki bardzo dobre. polecam zachęcam praca na lata

Eurocash S.A.

ul. Wiśniowa 11

62-052 Komorniki