Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

od 251 do 500 prac. Przemysł spożywczy

WWŻ Profi działa na rynku w branży spożywczej od czerwca 1993 roku. Jest firmą zbudowaną wyłącznie w oparciu o kapitał polski. Zaangażowanie całego zespołu, zarówno założycieli jak                        i pracowników pozwoliło Profi w krótkim czasie zaistnieć na stałe         w świadomości klientów.

 

W pierwszym okresie działalności podstawową gałęzią produkcji były pasztety drobiowe. Zastosowanie charakterystycznych, przyjaznych dla użytkowników opakowań w połączeniu z wysoką jakością produktu spowodowało, że zostały one szybko zaakceptowane i docenione przez szerokie grono konsumentów. Obecnie firma oferuje bogatą gamę pasztetów, zaspokajając różnorodne gusty naszych klientów. Dużą popularność zyskała też linia produktów ekskluzywnych z dziczyzny.

 

Firma Profi jest niezmiennie od wielu lat liderem w branży pasztetów drobiowych posiadając 50% rynku.
W kolejnym etapie produkcji firma rozszerzyła również swoją ofertę    o mielonki wieprzowe i wieprzowo drobiowe oraz pasty rybne.

 

Odpowiadając na potrzeby rynku oraz oczekiwania klientów Profi wzbogaciło swoją kulinarną propozycję o dania gotowe. W pierwszym etapie na rynek wprowadzone zostały zupy.
Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego opakowania z foli barierowej produkty są gotowe do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych bez konieczności wcześniejszego przelewania ich do innego naczynia. Jednocześnie zachowują one świeżość oraz pełne walory smakowe i odżywcze.
Wśród oferowanych zup dominują smaki tradycyjne.

 

W kolejnym etapie oferta dań gotowych została uzupełniona                 o mono i duodania drugie. Ta propozycja Profi skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie czas, wygodę oraz dobrze skomponowany posiłek.

 

Profi wiosną 2009 roku reagując na zmiany w branży dań gotowych wprowadziło do sprzedaży dania gotowe w słoikach.
Wszystkie produkty firmy Profi są przygotowywane z wykorzystaniem produktów najwyższej jakości, świeżych przypraw i warzyw oraz          w oparciu o tradycyjne receptury.
Firma na bieżąco uzupełnia i rozszerza asortyment oferowanych przez siebie produktów tak aby zapewnić klientom możliwość jak największego wyboru.

Aktualne oferty pracy

Firma Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Kolejowa 3

63-520 Grabów nad Prosną