Kim jesteśmy?
New Yorker to zespół młodych nietuzinkowych ludzi, którzy tworzą topową firmę odzieżową.
Od otwarcia swojej pierwszej filii w Flensburgu na terenie północnych Niemiec w 1971 roku cały czas dynamicznie się rozwija. Poprzez ukierunkowane inwestycje stał się międzynarodową firmą, która oferuje nowe miejsca pracy. W przeciwieństwie do ogólnych tendencji , New Yorker w ciągu ostatnich kilku lat wykazuje silny wzrost i stale zwiększa zyski. Sukces ten można przypisać skutecznemu pozycjonowaniu i silnej ekspansji w Europie.
Obecnie posiadamy blisko 1000 sklepów w 40 krajach, co czyni nas jednym z największych przedsiębiorstw w sektorze mody młodzieżowej.
”Dress for the Moment” to filozofia marki New Yorker. Zgodnie ze swoim mottem, New Yorker tworzy kolekcje męskie i damskie, zawsze w nawiązaniu do najgorętszych trendów sezonu.
Oferta marki New Yorker to przede wszystkim moda młodzieżowa. Jej podstawą jest odzież typu street, lecz oprócz miejskiego luzu marka proponuje swoim klientom również linię ubrań przeznaczoną dla kobiet, cechującą się dopasowanymi strojami, oraz casualową i elegancką linię ubrań dla mężczyzn. Marka może pochwalić się swoimi autorskimi liniami – : Fishbone, Fishbone Sister, Amisu, Smog, Censored oraz Censored Swimmwear, które poza ubraniami oferują również atrakcyjne akcesoria, buty i bieliznę.
Tworzymy zespół, który inspiruje do modnego stylu życia oraz pragnie zaoferować możliwość wyrażania siebie poprzez modę- niezależnie od sytuacjii.
Kogo najczęściej szukamy?
Codziennie w ponad 990 filiach firmy realizujemy ducha New Yorker. Możliwe jest to dzięki zaangażowanym osobom - takim jak Ty! Szukasz nowego wyzwania? Chcesz zdobyć doświadczenie w branży fashion? Świetnie! New Yorker oferuje Ci możliwość pracy w sprzedaży jako pomoc, sprzedawca, kierownik-junior w jednym z naszych oddziałów. Czy masz kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz umiejętność radzenia sobie z wszelkimi przeciwnościami z tym związanymi? Aplikuj na kierownika filii lub zastępcę kierownika filii. Lubisz duże tempo pracy i chcesz przejąć na siebie odpowiedzialność za działanie kilku filii? Spróbuj swoich sił jako kierownik obszaru lub kierownik sprzedaży! Skorzystaj z szansy i złóż swoją aplikację o pracę!
Co możemy Ci zaoferować?
  • Interesującą pracę w młodym zespole o stabilnej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Atrakcyjny system motywowania pracowników
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe
Firma New Yorker nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy New Yorker