Teraz rekrutuje

BONUS EUROTECH Sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy od 11 do 50 prac. Handel i Sprzedaż

BONUS EUROTECH istnieje na krajowym  i europejskim rynku od 1991 roku. W pierwszym etapie działalności firma zajmowała się wyłącznie importem i dystrybucją materiałów samoprzylepnych dla szerokiej gamy odbiorców. Jako solidny i profesjonalny dostawca Bonus Eurotech zdobył w szybkim tempie zaufanie i uznanie licznej rzeszy klientów oraz umocnił swoją pozycję na rynku.

W 1998 roku – w odpowiedzi na potrzeby klientów Bonus Eurotech uruchomił własny Dział Produkcji, stając się przez to jeszcze bardziej nowoczesnym i elastycznym partnerem.

Od tego czasu stale wprowadza nowe technologie produkcji i rozbudowuje swój park maszynowy. Wszystkie działania Bonus Eurotech są ukierunkowane na utrzymanie swojej oferty produktowej i usług na najwyższym poziomie pod względem funkcjonalności, nowoczesności i jakości.

Potwierdzając chęć ciągłego doskonalenia wszystkich procesów przedsiębiorstwa, w 2005r. firma wdrożyła system zarządzania jakością wg normy ISO 9001. Ze względu na prowadzenie dzialności w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego firma zdecydowała w 2011 roku wdrożyć system zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy

1

aktualnych ofert pracy

BONUS EUROTECH Sp. z o.o.

ul. Pancerz 6

05-092 Łomianki