Teraz rekrutuje

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

9 aktualnych ofert pracy od 501 do 1000 prac. Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia

Aflofarm to dynamicznie rozwijająca się polska firma, działająca w branży farmaceutycznej. Każdego roku zdobywa coraz wyższe pozycje w rankingach producentów leków i suplementów diety, obecnie jest to 1 miejsce w Polsce w kategorii produktów dostępnych bez recepty.  Aflofarm jest również największym reklamodawcą w tej branży w Polsce.

Doświadczenie sięgające ponad dwudziestu pięciu lat, zaawansowane technologie farmaceutyczne, a także nowoczesne zaplecze badawcze i najwyższe standardy jakości to główne atuty firmy Aflofarm. Celem Aflofarmu jest dostarczanie Klientom skutecznych, a zarazem bezpiecznych produktów po przystępnej cenie oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które mogą wywierać realny wpływ na życie ludzi.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.:
Wilku

Lubię swoją pracę. nie mam dużego zawodowego doświadczenia, ale już na początku spore oczekiwania i uważam, że ten pracodawca większość z nich spełnił. Przede wszystkim ważna jest umowa o pracę (część osob, np. przedstawiciele mają działalności gosp.), staly czas pracy i fajna atmosfera. Relacje nazwałbym raczej koleżeńskimi, ze wszystkimi mozna sie dogadac. Mam nadzieję, ze uda mi się tu nieco rozwinąć.

9

aktualnych ofert pracy

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Partyzancka 133/151

95-200 Pabianice