Aktualne oferty pracy

Firma DB Cargo Polska S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Sosnowiec    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Zakres zadań: Administracyjna obsługa procesów magazynowych, Sporządzanie raportów i analiz, Mailowy i telefoniczny kontakt z Klientem oraz przewoźnikami, Przygotowywanie dokumentacji, Archiwizacja dokumentów. Wymagania: Umiejętności obsługi komputera, w tym praktyczna znajomość pakietu...
  • Operator Wózka Widłowego

    GFL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Sosnowiec    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twój zakres obowiązków: Obsługa ładunków paletowych przy użyciu wózka widłowego; Praca w magazynie w temperaturze kontrolowanej od 0 do 15 stopni; Obsługa systemu magazynowego (praca ze skanerem) Praca w 12-godzinnym systemie zmianowym (ok.15 dni w miesiącu)
  • Magazynier / Operator wózka widłowego

    GEFCO Polska   Psary, koło Będzina    praca stacjonarna
    4 dni
    ZADANIA NA STANOWISKU PRACY Rozładowanie i przeładowanie towarów; Kontrola jakościowa towarów podczas załadunku/rozładunku; Przygotowanie dokumentacji magazynowej; Dbałość o porządek w magazynie;
  • Magazynier

    cargo-partner spedycja sp. z o.o.   Żory    praca stacjonarna
    5 dni
    Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: prace magazynowe związane z prawidłowym procesem rozładunku i załadunku towarów, prace związane z przygotowywaniem towaru do wysyłki; czynności wykonawczo-nadzorcze w ramach ustalonych procedur w celu zapewnienia...
  • Operator wózka wysokiego składowania

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Sosnowiec    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    7 dni
    TWOJA ROLA Obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym wózków widłowych. Przewóz, załadunek i rozładunek różnych surowców, półfabrykatów i towarów. ZADANIA NA STANOWISKU PRACY Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu wysokiego składowania,...
  • Spedytor

    Kompas Spedycja Sp. z o. o. Sp. k.   śląskie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Twój zakres obowiązków skuteczna sprzedaż usług spedycyjnych; planowanie i ustalanie warunków transportu z klientem i przewoźnikiem; budowa długofalowej współpracy z kontrahentami; dbanie o pozytywny wizerunek firmy Kompas Spedycja w środowisku transportowym;
Zobacz archiwalne oferty pracy

DB Cargo Polska S.A.

ul. Wolności 337

41-800 Zabrze