Generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych, hal magazynowych i budynków biurowych to nasza główna działalność, którą prężnie rozwijamy od ponad 26 lat. Jako polska firma rodzinna kierujemy się partnerskimi relacjami i indywidualnym podejściem do każdego inwestora. Specjalistyczna wiedza, wykwalifikowana kadra, własna pracownia projektowa oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji ponad 300 obiektów pozwalają nam sprawnie odpowiadać na wymagania Inwestorów, a potrzeby przekładać na nowoczesne i zrównoważone rozwiązania. To co jest ważne dla naszych klientów staje się naszym priorytetem. Nasz sposób działania doceniło wiele dynamicznie rozwijających się firm i powierzają nam kolejne realizacje. Budując nowe przestrzenie do rozwoju biznesu pracujemy na wspólny sukces.

Aktualne oferty pracy

  • Kierownik Projektu ds. Instalacji Elektrycznych

    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B
    2 dni
    Zakres obowiązków: koordynacja projektowo-wykonawcza w zakresie branży elektrycznej i teletechnicznej wskazanych inwestycji; pełnienie funkcji Kierownika Robót na wskazanych inwestycjach; analiza dokumentacji projektowej i wykazywanie ewentualnych błędów i uwag; proponowanie rozwiązań...
  • Koordynator Montażu

    UNIMA-Plus sp. z o.o.   Jasin, koło Swarzędza    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW Wykonywanie pomiarów sprawdzających; Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych; Sporządzanie protokołów odbiorowych; Nadzorowanie procesów wyboru podwykonawców i dostawców; Koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją kontraktów; Rozliczanie...
  • UNIMA-Plus sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW pozyskiwanie klientów i realizacja celów sprzedażowych spółki w zakresie oferowanych usług (świetliki dachowe, pasma świetlne, klapy dymowe oraz ślusarka otworowa); budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami; promowanie spółki w social...
Zobacz archiwalne oferty pracy

3

WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)

ul. Poznańska 31

62-020 Swarzędz/Jasin