Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Mamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat stanowimy część hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska . 

Biuro Główne

W naszym banku możesz rozpocząć swoją karierę zawodową, a także doskonalić swoją wiedzę i kompetencje na stanowiskach różnego szczebla. Zatrudniamy także specjalistów, ekspertów i managerów w różnych obszarach związanych z back-office nowoczesnego banku, zarządzanie projektami, CRM, audyt, windykacja, controlling czy administracja.

 

Contact Center

Contact Center jest istotnym działem naszego banku. To od pracowników tej jednostki klienci dowiadują się o naszej ofercie i to do nich zwracają się w pierwszej kolejności, jeśli mają pytania. Contact Center Santander Consumer Banku działa w dwóch lokalizacjach - we Wrocławiu i w Ostrowie Wielkopolskim.

Oddziały

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniamy pracowników specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych oraz depozytowych dla klientów indywidualnych.. Oddziały Santander Consumer Banku są zlokalizowane na terenie całej Polski. Sieć, składająca się z placówek własnych i partnerskich, liczy aktualnie ponad 320 placówek. 

Sieć sprzedaży kredytów na zakup towarów i usług

Nasz bank jest liderem w sprzedaży kredytów na zakup towarów i usług. Współpracujemy z ponad 30 000 punktami sprzedaży z wielu branż, zarówno w formule stacjonarnej oraz internetowej. W ogólnopolskiej sieci sprzedaży pracownicy zajmują się, m.in. realizacją celów sprzedażowych, utrzymywaniem relacji z obecnymi kontrahentami czy pozyskiwaniem nowych partnerów. 

Sieć sprzedaży kredytów samochodowych i leasingu

Kredyty samochodowe oraz leasing dostępne są w salonach samochodowych, komisach, u pośredników i partnerów biznesowych. Struktura terenowa podzielona jest na regiony i strefy, w ramach których działają wykwalifikowani menadżerowie współpracujący w kanale B2B.

Przestrzenie do owocnych spotkań, mnóstwo miejsc, które sprzyjają skupieniu, a do tego Hiszpańskie inspiracje we wrocławskim klimacie – tak w skrócie wygląda nasze biuro główne. Jeżeli myślisz czasami o tym, aby rzucić to wszystko i wyjechać do ciepłej Hiszpanii, ale jednak bardzo lubisz klimat Wrocławia to nasze biuro będzie idealnym miejsce do pracy dla Ciebie.

Nasze biuro w kompleksie Business Garden zaprojektowaliśmy tak, aby nie zabrakło w nim przestrzeni do pracy w zespole i do pracy indywidualnej - z myślą o tych, którzy potrzebują chwili skupienia, jak również tych, którzy wolą pracować zespołowo, w dużych grupach, w otwartych strefach co-workingowych.

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego balans łapiemy w strefie relaksu wyposażonej w fotele masujące, hamaki oraz komfortowe sofy, a wszechobecne rośliny zdecydowanie temu sprzyjają. 

Najważniejsze miejsce spotkań w biurze? Oczywiście kuchnie! W naszej centrali znajdziecie zarówno duże, dobrze wyposażone kuchnie, coffee pointy na szybką kawkę i jedzenie, w której jednocześnie na lunchu może się spotkać niejeden zespół.

Aktualne oferty pracy

  • Architekt / Architektka rozwiązań mobilnych

    Santander Consumer Bank S.A.   Wrocław, Fabryczna, ul. Legnicka 48b    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior / ekspert  kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    współpraca od zaraz; seniority: expert; forma współpracy: B2B; wymiar pełnienia usługi: pełny etat; model współpracy hybrydowy; Technologie, których używamy: Wymagane: RabbitMQ; Docker; Git; SOAP; REST API; Enterprise Architect; Technologie mile widziane: znajomość APIGee; Twój zakres...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

1

Santander Consumer Bank S.A.

Strzegomska 42c

53-611 Wrocław