Firma Colop Polska Sp. z o. o. od 1990 r. świadczy najwyższej jakości usługi swoim Klientom - jest oficjalnym dystrybutorem produktów COLOP, HERI, HORRAY oraz KUPIETZ. Posiada najdłuższe doświadczenie na rynku polskim w zakresie sprzedaży urządzeń laserowych w tym marek: Universal Laser Systems, Alltec oraz Eurolaser.

Firma wyróżnia się bardzo szeroką ofertą produktów -  pieczątki, tusze, długopisy z pieczątką, prestiżowe automaty, materiały do obróbki laserowej, a także tradycyjne urządzenia do produkcji pieczątek oraz precyzyjne systemy laserowe.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    COLOP Polska Sp. z o.o.   Bytom    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Opis stanowiska: profesjonalna obsługa sprzedażowa stałych Klientów Spółki; budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami biznesowymi;
  • COLOP Polska Sp. z o.o.
    1 dni
    Opis stanowiska: utrzymywanie doskonałych relacji z dotychczasowymi Klientami w rejonie i pozyskiwanie nowych odbiorców; opieka nad Klientem – rozpoznawanie potrzeb Klienta, doradztwo i sprzedaż towarów będących w ofercie handlowej spółki; bardzo częste wyjazdy służbowe - obsługa...
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

COLOP Polska Sp. z o.o.

ul. Smolenia 16

41-902 Bytom