Frosta Sp. z o.o.

od 501 do 1000 prac. Produkcja

Firma FRoSTA od lat dostarcza żywność mrożoną najwyższej jakości.

FRoSTA sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w 1998 roku. Początkowo dystrybuowała jedynie importowane produkty FRoSTY AG – wiodącego producenta mrożonej żywności w Niemczech. FRoSTA AG zatrudnia ponad 1200 pracowników i jest właścicielem 3 fabryk w Niemczech oraz jednej w Polsce. FRoSTA AG posiada biura sprzedaży w Austrii, Czechach, Francji, Rosji, Rumunii, we Włoszech i na Węgrzech.

Aktualne oferty pracy

Firma Frosta Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Dodaj opinię o "Frosta Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Frosta Sp. z o.o.:
Kary

Frostę mogę nazwać jedynie solidnym pracodawcą. nie pracuję tutaj długo, jednakże myślę, że moja przygoda trochę potrwa. Czuję, żę ucze się przydatnych, praktycznych rzeczy. To praca w dobrym klimacie i z fajnymi ludźmi. Bardziej przyziemne kwestie czyli pieniądze – zawsze są na czas a wyskość wypłąt zalezy od kompetencji pracownika, wiec trdno mi powiedzieć, czy każdy jest zadowolony.

Frosta Sp. z o.o.

ul. Witebska 63

85-778 Bydgoszcz