Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A. to czołowy polski producent węży hydraulicznych, przemysłowych i innych artykułów gumowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem ze 100-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i pierwszym producentem węży hydraulicznych w Polsce. Naszą specjalnością jest hydraulika siłowa, którą nieustannie testujemy i udoskonalamy. W ofercie produkcyjnej Stomilu znajdują się węże hydrauliczne i przemysłowe, płyty i wykładziny gumowe, mieszanki gumowe, artykuły techniczno-gumowe i profile wytłaczane, które mają szerokie zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, m.in. w górnictwie, budownictwie, rolnictwie, przemyśle maszynowym i spożywczym. Nasze wyroby zdobyły uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Doświadczenie w produkcji wyrobów gumowych oraz system zarządzania jakością EN ISO 9001:2015, atesty i certyfikaty gwarantują doskonałą jakość produkowanych przez nas wyrobów.

Aktualne oferty pracy

  • Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zadania: aktywny rozwój działań handlowych na wyznaczonym terenie; pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych; utrzymywanie profesjonalnych relacji z dotychczasowymi klientami; badanie potrzeb klienta oraz opracowanie dedykowanej oferty; koordynacja i kontrola realizacji umów...

1

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.

ul. Toruńska 155

85-950 Bydgoszcz