Solar Polska Sp. z o.o.

od 51 do 250 prac. Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka

Firma Solar stale się rozwija i obecnie jest jedną z wiodących i najbardziej nowoczesnych firm w Północnej Europie, w swoim segmencie rynku.

Nasze motto Stronger Together wyznacza nam cel działania. Razem możemy więcej, dlatego uczymy się od naszych Klientów, słuchamy ich potrzeb i wraz z naszymi pracownikami staramy się wypracowywać najbardziej optymalne rozwiązania. Jako dostawcy bardzo się angażujemy - zasada ta jest podstawą działań firmy Solar.

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2017r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,105 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.

“Odpowiedzi na wszelkie nasze pytania udzielane są niezwłocznie. Jest to wielka zaleta firmy Solar - jej pracownicy zawsze są gotowi pomóc.” Fette GmbH, Niemcy, Bern Peters, Dyrektor ds. Zakupów, Urządzenia

"Coraz bardziej dostosowujemy się do rozwiązań oferowanych przez Solar: możemy zamawiać produkty później i nie musimy ich magazynować, bo dostawa następuje błyskawicznie.” Mid¬roc Electro, Szwecja, Sven-Olof Renström, Dyrektor ds. Marketingu.

 

Aktualne oferty pracy

Firma Solar Polska Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Solar Polska Sp. z o.o.

Rokicińska 162

92-412 Łódź