Moto-Profil to jeden z największych i najdłużej działających dystrybutorów części oraz akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Centralnej. Od 1993 roku jesteśmy importerem i przedstawicielem największych światowych producentów komponentów niezbędnych do serwisowania samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy także wyposażenie warsztatowe oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne dla naszych partnerów. Poprzez sieć partnerów handlowych (hurtowni i sklepów motoryzacyjnych) docieramy do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całego kraju.

Moto-Profil jest jedynym polskim przedstawicielem TEMOT International, międzynarodowej sieci zrzeszającej największych dystrybutorów części motoryzacyjnych na świecie. Aktywnie działamy także w ramach Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych (SDCM).

Jesteśmy twórcą marki ProfiAuto – największej w Polsce i jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej sieci profesjonalnych hurtowni, sklepów i warsztatów motoryzacyjnych. Ponad 2000 serwisów samochodowych oraz 240 partnerów handlowych oferuje w jej ramach części i akcesoria renomowanych dostawców do wszystkich typów samochodów osobowych. Na przestrzeni ostatnich lat nasza sieć wprowadziła pionierskie rozwiązania technologiczne w branży warsztatowej, jak aplikacja ProfiAuto oraz ProfiAuto Wirtualny Warsztat.

Zatrudniamy ponad 1 000 profesjonalnych pracowników.

58 tys. m2 - powierzchnia magazynowa w siedzibie głównej (Chorzów)

11,5 tys. m2 powierzchnia magazynu typu hub w centralnej Polsce

10 tys. m2 powierzchnia magazynu typu hub w zachodniej Polsce.

25 krajów, do których dostarczamy części, 30 lat doświadczenia.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. technicznych (k/m)

    Moto-Profil Sp. z o.o.   Świebodzin    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Przeglądy i wykonywanie napraw technicznych; Usuwanie zgłoszonych awarii; Współudział przy remontach i pracach technicznych na magazynie oraz w części biurowej; Współudział przy naprawie, remontach i przeglądach budowlanych nieruchomości Współudział w procesie...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

1

Moto-Profil Sp. z o.o.

ul. Niedźwiedziniec 10

41-506 Chorzów