Tarczyński S.A.

Gastronomia

Firma TARCZYŃSKI SA to niezwykłe przedsięwzięcie Elżbiety i Jacka Tarczyńskich, którzy dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i wytrwałości stworzyli w 1990 roku fundamenty prawdziwego królestwa wędlin. Sekretem wyjątkowości produktów marki TARCZYŃSKI jest idealne połączenie tradycji z nowoczesnością. Nasze wędliny wytwarzane są w jednym z najnowocześniejszych, przyjaznych dla środowiska zakładów w Europie. To właśnie harmonia między tradycją, naturą i technologią sprawia, że od lat wyroby marki TARCZYŃSKI mogą gościć na Państwa stołach – zawsze świeże, zachwycające odpowiednio skomponowanym smakiem i gwarantujące ucztę na najwyższym poziomie.

Aktualne oferty pracy

Firma Tarczyński S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Tarczyński S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Tarczyński S.A.:
Zadowolony

Pracodawca ma bardzo dobrą opinię i nie bez powodu. Świetna kadra, ludzie z głową na karku, zresztą to procentuje stabilną pozycją na rynku co też jest ważne. Ludzi się szanuje i wspiera a i wynagrodzenia są takie, że nie czujesz się skrzywdzony. Bardzo gorąco polecam, świetna firma.

Tarczyński S.A.

Ujeździec Mały 80

55 - 100 Trzebnica