Oponeo.pl S.A.

od 11 do 50 prac. Handel i Sprzedaż

OPONEO.PL S.A. sprzedaje opony i felgi od 2001 roku. Byliśmy jednym z pierwszych sklepów internetowych w Polsce z oponami, a obecnie jesteśmy liderem branży oponiarskiej w kraju. Posiadamy liczne sklepy zagraniczne: niemiecki, holenderski, belgijski, austriacki, włoski, hiszpański, brytyjski, francuski, turecki, irlandzki, czeski, słowacki i amerykański. Systematycznie wchodzimy na rynki kolejnych państw.


Autorskie rozwiązania


Marką spółki i jej głównym portalem jest Oponeo.pl. Sprzedaż realizujemy za pomocą rozwiązań informatycznych opracowanych przez doświadczony dział IT. Działalność firmy oparta jest m.in. o nowoczesny, scentralizowany system ControlCenter. Skupienie wszystkich obszarów funkcjonalności firmy w jednym systemie pozwala na szybką i efektywną obsługę dużej liczby klientów.


Nie tylko Oponeo.pl


OPONEO.PL S.A. to również portal tematyczny Opony.com.pl. Jest to największa w Europie baza informacji na temat opon samochodowych. Prowadzenie portalu umocniło pozycję spółki jako sprawdzonego źródła informacji i poważnego partnera handlowego. Oprócz tego firma prowadzi portal Felgi.pl. Spółka jest także właścicielem serwisu motoryzacyjnego Autocentrum.pl oraz posiada kilkanaście innych marek.

Grupa Oponeo.pl to również sprzedaż rowerów. Od 2017 roku spółka jest współwłaścicielem Dadelo S.A., spółki zajmującej się sprzedażą rowerów przez internet.

Aktualne oferty pracy

Firma Oponeo.pl S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Oponeo.pl S.A.

ul. Podleśna 17

85-145 Bydgoszcz