Teraz rekrutuje

WIALAN Langer i Wiatr Sp.j.

1 aktualna oferta pracy od 51 do 250 prac. Działalność usługowa
WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna rozpoczęła działalność 6 marca 1992 jako jedno z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw w sektorze rolniczym. Od tego czasu, w sposób nieprzerwany, działa w wielu segmentach zaopatrzenia ogrodnictwa i rolnictwa, dostarczając środki produkcji i usługi. Dziś firma to istotny partner handlowy dla wielu klientów wśród których postrzegana jest jako synonim nieustannego rozwoju i solidności biznesowej. Firma działa zgodnie z wizją:

„Powiększanie zasobów oraz kontynuowanie inwestycji koniecznych do rozwoju, a wszystko to,
aby sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów”

Spółka zatrudnia prawie 400 osób, oferuje kilkadziesiąt tysięcy artykułów rozmieszczonych na ponad 38 tys. m2, prowadzi sprawną logistykę sprzedawanych towarów. Kompetentni specjaliści współpracują z klientami świadcząc usługi niezbędne
w prowadzaniu ich biznesu.

Model biznesowy firmy oparty jest na dwóch głównych filarach:

współpraca z punktami handlowymi
oraz współpraca z producentami rolnymi.


W ramach każdej z tych grup docelowych firma oferuje towary handlowe i świadczy szereg usług okołobiznesowych.

WIALAN kooperuje z kilkudziesięcioma dostawcami. Większość z nich to uznane krajowe i zagraniczne podmioty oferujące najwyższej jakości produkty. Firma w portfolio posiada więc towary potrzebne w każdym gospodarstwie, branżowym punkcie handlowym, ogrodzie, działce czy balkonie…

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "WIALAN Langer i Wiatr Sp.j."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy WIALAN Langer i Wiatr Sp.j.:
Plauch

Pracodawca generalnie ok. Są okresy, kiedy roboty jest na cały dzień, więc raczej dla pracowitych. Kasa jak dla mnie w porządku. W najblizszym czasie nie bede szukać niczego innego.

1

aktualnych ofert pracy

WIALAN Langer i Wiatr Sp.j.

Ul. Hodowlan­a 9

33-100 Tarnó­w