REGESTA SPÓŁKA AKCYJNA

świadczy profesjonalne usługi z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej.

Specjalizujemy się w transportach naczepami typu coil-mulda.

Dużą część naszych Klientów stanowią firmy produkcyjne oraz handlowe branży metalowej.

Wysoka jakość świadczonych przez naszą firmę usług znalazła także uznanie wśród przedsiębiorstw związanych z branżą PV, dla których organizujemy regularne transporty paneli fotowoltaicznych drogą morską i lądową.

Swoim klientom oferujemy również zaawansowane usługi logistyki kontraktowej bazujące na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów.

Zajmujemy się także sprzedażą hurtową i detaliczną paliw płynnych. Klientom detalicznym i instytucjonalnym oferujemy etyliny, olej napędowy oraz olej opałowy do systemów grzewczych niezmiennie wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Stosujemy też elastyczne rozwiązania w zakresie organizacji transportu i spedycji morskiej wraz z pełną, towarzyszącą obsługą operacyjną: portową, celną, magazynową, zarówno dla frachtów FCL, jak i LCL.

 

Aktualne oferty pracy

Firma REGESTA S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Administrator / Administratorka Nieruchomości

    Polskie Koleje Państwowe S.A.   Kielce    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa na zastępstwo  pełny etat
    1 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za: Ewidencję czasu pracy pracowników (prowadzenie dokumentacji czasu pracy po miesiącu rozliczeniowym i wysyłanie kompletu dokumentów papierowych, przygotowywanie list obecności, rejestrowanie i rozliczane delegacji służbowych i wniosków...
Zobacz archiwalne oferty pracy

REGESTA S.A.

ul. Nowowiejska 52A

28-400 Pińczów