Teraz rekrutuje

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.

2 aktualne oferty pracy od 51 do 250 prac. Przemysł

Firma powstała ponad pół wieku temu w amerykańskim mieście LaGrange, opracowanie pierwszej gumowanej maty tkaninowej stało się podstawą sukcesu na całym świecie.
Dziś nazwa Kleen-Tex jest synonimem ducha innowacji, najnowocześniejszych możliwości produkcyjnych i drukowania, szerokiej gamy produktów, które zaspokoją wszelkie możliwe wymagania i doskonałą obsługę klienta.
Nasze maty można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie, w dużych korporacjach handlowych, w szpitalach i hotelach, w samolotach, pociągach i samochodach oraz na liniach produkcyjnych w fabrykach. Wyjątkowa jakość i fotorealistyczny nadruk pozwalają nam produkować maty o bardzo szerokim zakresie zastosowań, od prostej wiadomości powitalnej, po skomplikowane logo firmy.
Wszystkie nasze maty są produkowane wyłącznie w Europie na rynek europejski, co pozwala nam oferować szybką i elastyczną obsługę, aby sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom, a przy tym jesteśmy bardzo terminowi. Wszystkie nasze maty są certyfikowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i dostarczane wraz z pełną gwarancją.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Kleen-Tex Polska Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

2

aktualnych ofert pracy

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.

Ul. Fabryczna 5/12

26-130 Suchedniów